پرداخت با Flywire

 

پرداخت توسط Flywire

  • فلای وایر یک سرویس پرداخت بین الملی می باشد که پرداخت شهریه و هزینه های موسسات آموزشی، سلامت، مسافرتی و غیره را در سراسر دنیا فراهم می نماید. این سیستم که از محبوبیت زیادی نزد دانشگاه های کانادا، استرالیا، آمریکا و انگلستان دارد، دانشجویان را قادر می کند تا در سراسر دنیا هزینه های ارزی این دانشگاه ها و یا کالج ها را با استفاده از ارز رایج کشور خودشان پرداخت کنند. فلای وایر هزینه ارزی به دلارآمریکا، دلار کانادا، دلار استرالیا، پوند انگلیس و غیره را به واحد ارز مورد نظر شما تبدیل می کند و حساب بانکی در کشور های مختلف برای پرداخت این هزینه معرفی می کند.
  • این روش یکی از منضبط ترین روش های پرداخت شهریه می باشد که علاوه بر فوق العاده سریع بودن، قابلیت پیگیری پرداخت از لحظه واریز تا  لحظه دریافت توسط دانشگاه و یا کالج را به صورت آنلاین در اختیار دانشجو قرار می دهد.
  • نمایش شماره فاکتور در هنگام پرداخت بانکی فلای وایر راقادر می کند تا پرداخت انجام شده را پیده و لحاظ نماید و به سرعت نسبت به ارسال وجه به موسسه مورد نظر اقدام نماید. انتقال وجه به فلای وایر توسط دایانکس ظرف یک روز کاری و کل پروسه از لحظه واریز ریالی تا دریافت درحساب دانشگاه معمولا در کمتر از 3 روز انجام می پذیرد.

درخواست پرداخت توسط Flywire

نمونه پرداختی دایانکس توسط فلای وایر

نمونه پرداخت دانشگاه FDU توسط Flywire

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.