اپلیکیشن ArriveCan

استفاده مسافران کانادا از اپلیکیشن ArriveCAN

 

اپلیکیشن ArriveCAN که روی تلفن های همراه قابل دسترس است در آوریل 2020 به صورت رایگان ارائه شد تا به مسافران کانادا برای رعایت اقدامات مرزی کمک کند. تمامی کسانی که قصد ورود به این کشور را دارند باید از برنامه ArriveCAN به عنوان بخشی از تلاش برای کمک به جلوگیری از ویروس کرونا استفاده کنند.

 

 

 

قبل از ورود به کانادا

از 21 نوامبر، مسافران هوایی که مقصد نهایی آنها کانادا است باید قبل از سوار شدن اطلاعاتی مانند اطلاعات سفر و تماس، برنامه قرنطینه (مگر اینکه معاف شده باشند) و ارزیابی خود از علائم COVID-19 خود را از طریق اپلیکیشن ArriveCAN ارسال کنند. مسافران هنگام ورود به کانادا باید تاییدیه ArriveCan خود را به افسران آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) نشان دهند تا ثابت شود که مسافران اطلاعات خود را به صورت دیجیتالی ارسال کرده اند.

مسافرانی که این قانون را رعایت نکنند، ممکن است تحت اخطار کلامی تا جریمه 1000 دلاری قرار بگیرند. افرادی که به دلیل شرایط شخصی مانند ازکارافتادگی یا زیرساخت های ناکافی قادر به ارائه مدارک نباشند، به عنوان موارد استثنایی در نظر گرفته خواهند شد.

پس از ورود به کانادا

از تاریخ 21 نوامبر 2020، کلیه مسافرانی که از طریق هوایی، زمینی یا دریایی وارد کانادا می شوند باید اطلاعات خود را از طریق ArriveCAN یا با شماره تلفن رایگان 0343-641-833-1 در طول قرنطینه خود ارسال کنند. کسانی که از قرنطینه معاف شده اند نیازی به انجام این موارد ندارند.

در طی 48 ساعت پس از ورود به کانادا، مسافران باید تأیید کنند که به محل قرنطینه خود رسیده اند و باید در طول قرنطینه یک ارزیابی روزانه از علائم COVID-19 را انجام دهند.

مسافرانی که قبل از ورود به کانادا از اپلیکیشن ArriveCAN برای ارسال اطلاعات خود استفاده نکرده اند، برای ارائه اطلاعات خود لازم است روزانه در طول قرنطینه با شماره تلفن 0343-641-833-1 بصورت رایگان تماس بگیرند. این گروه نمی توانند از ArriveCAN به این منظور استفاده کنند. اگر مسافران اطلاعات اجباری خود را ارائه ندهند، با اولویت بالایی تحت پیگیرد توسط نیروی انتظامی کانادا خواهند بود.


دانلود نرم افزار ArriveCan


دایانکس قادر است اطلاعات سفر شما را در ArriveCan ثبت نماید، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.